Sadi Kizir Kimdir ?

Sadi Kizir Biyografisi

Sadi Kizir Kimdir ? Biyografisi, Hayatı, Eşi, Nereli, Kaç Yaşında, Öldü mü ?

Sadi Kizir : Sadi Kizir kitapyurdu.com editörü
HABER
Kitapyurdu.com, artık Avrupa'da
Kuruluşundan beri misyonunu hiç değiştirmeden 'kitap' alanında yoğunlaşan ve her yıl, bir önceki yıla nazaran iki katı artışla büyüyen Kitapyurdu.com, artık Avrupa'da...
Yeni Şafak 13.05.2010
MELİH BAYRAM DEDE
Günlük, haftalık ve 40 günlük kampanyalarla sürekli gündemde olan Kitapyurdu; 160 bin Türkçe kitap ile Avrupa'nın en geniş kütüphanesi olma özelliğini koruyor ve Almanya'ya 24 saatte, Tüm Avrupa'ya ise 3 günde kitap ulaştırıyor.
Kuruluşundan beri misyonunu hiç değiştirmeden 'kitap' alanında yoğunlaşan ve her yıl, bir önceki yıla nazaran iki katı artışla büyüyen Kitapyurdu.com, artık Avrupa'da...
'Kitapyurdu' halen devam eden Türkiye merkezli yürüttüğü okurla kitabı buluşturma hizmetinin alanını genişleterek, Almanya merkezli 'Kitapyurdu GmbH' ile tüm Avrupa Birliği içerisinde yaşayan 'Kitap Dostları'nın raflarını birer kütüphane yapmayı hedefliyor. Türkiye'nin ve Avrupa'nın en geniş kütüphanesi ile; ismini ya da yazarını bilemediğiniz kitaplara, Türkiye'deki fiyatlarla ve çok kısa sürede ulaşabilecekler.
Kişi merkezli kampanyalara ağırlık veren Kitapyurdu; kitap kurtları için adeta buluşma merkezi konumunda. Her gün hizmetlerine yenilikler ekleyerek diğer sitelerden sıyrılan Kitapyurdu'nun kurucusu Sadi Kizir sitenin sadece kitap satışı yapılan bir yer olmadığını belirterek, kültür hayatımız ile ilgili konularda herkese açık bir bilgi merkezi ve buluşma noktası olduğunu söyledi.
Ayrıca ziyaretçi sayısının hergün artarak devam ettiğini belirten Kizir; "Özellikle Avrupa'da aşırı bir talep ile karşılaşıyorduk. Üyelerimizden gelen bu talebi geri çeviremezdik. Türkiye'den bavulla kitap taşımaya son, diyoruz. Avrupa'nın hangi ülkesinde olursanız olun veya hangi şehrinde olursanız olun; istediğiniz kitaba Türkiye'deki 'Kitap Dostları'nın ödediği bedelle sahip olacaksınız." dedi.
Kitapla Buluşmanın En Kolay Yolu' sloganıyla yola çıkan Kitapyurdu; 10 yılı aşkın süredir istenilen her kitabı okuyucuya sorunsuz ulaştırmanın yanısıra 81 ülkeye 800 Bin üzerinde paket ve yaklaşık 5 Milyon kitap gönderisi gerçekleştirdi. Özellikle kitap ve kültür alanlarındaki hizmetiyle birinci sırada bulunan Kitapyurdu, yüksek indirimleriyle kitap dostlarının gözdesi olmayı başarıyor.
Kitabı 'Kitap Dostları'yla buluşturan 'Kitapyurdu'; artık tüm Avrupa'daki kitap dostlarına da, ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet veriyor. Almanya'da yeni yapılanan 'www.kitapyurdu.eu' ile; ihtiyacınız olmayan kitapları sadece 'ucuz' oldukları için eve doldurmanıza da son verecek.
Ayrıca Kitapyurdu.eu'daki 150 binin üzerindeki kayıtlı kitaplar içinden dilediğinizi seçebileceğiniz gibi; İstanbul'da, Trabzon'da, Ankara'da, Sivas'ta, Gaziantep'te ya da Zonguldak'taki 'Türk Lirası' fiyatlarıyla sunuyor. Çünkü sadece ihtiyacımız olan kitabı, piyasa fiyatına elde etmek istiyorsanız, hemen bilgisayar başına...
kitapyurdu.eu

Bu bilgi faydalı oldu mu ?

 

Sadi Kizir Özgeçmişi

Sadi Kizir Hayatı

Sizde Sadi Kizir ile ilgili bildiklerinizi paylaşır mısınız ?

Sadi Kizir biyografisi 108 defa okunmuştur. [5862]