top 1 kelime anlamı top 1 nedir top 1 ne demek top 1 sözlük anlamı top 1

Kelime Anlamı Nedir ? Ne Demek ?

  • En üst bölüm, tepe, baş?, üst: on the top of the hill tepenin baş?ında. He stood on tiptoe and peered over the top of the wall. Ayaklarının ucuna basıp duvarın üstünden baktı. Its at the top of the page. Sayfanın baş?ında. en üst kat: He lives at the top of the house. Evin en üst katında oturuyor. üst yüzey, üst: Dust the top of that table! O masanın üstündeki tozu al! kapak: Wheres the top of this jar? Bu kavanozun kapağ?ı nerede? en yetkili makam. en üst: the top floor en üst kat. en iyi: She was among the top ten students in her class. Sınıfının en iyi on öğ?rencisinden biriydi. üstün, en iyi: top quality en iyi kalite. en büyük; çok büyük: top speed azami hız. top prices en yüksek fiyatlar. "

Kelime Dili

top 1 kelimesi Türkçe bir kelimedir.

Örnek Cümleler ve Ek Bilgiler

top 1 kelimesi ile ilgili örnek cümle veya ek bilgi bulunamadı. Sözlüğü geliştirmek için lütfen top 1 kelimesi ile ilgili bildiklerinizi yazınız.

Sizde içinde top 1 kelimesi geçen bir şeyler yazar mısınız ?

Sizde içinde top 1 kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

Bu sayfa üzerinde top 1 kelime anlamı gösterilmektedir. top 1 nedir ? top 1 ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. top 1 kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.