uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı kelime anlamı uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı nedir uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı ne demek uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı sözlük anlamı uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı

Kelime Anlamı Nedir ? Ne Demek ?

  • "Belli bir olgunun belirdiği iki ya da daha çok durumda tek bir ortak koşul varken aynı olgunun belirdiği iki ya da daha çok durumda sözü geçen koşulun ortadan kalkmasıyla birlikte ortak bir yan kalmıyorsa, iki durumlar kümesini birbirinden ayıran koşul söz konusu olgunun nedenidir" diyen varsayım gerçekleme yaklaşımı. bkz. gerçekleme yaklaşımları.
  • İngilizcesi :Joint method of agreement and difference.

Kelime Dili

uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı kelimesi Türkçe bir kelimedir.

Örnek Cümleler ve Ek Bilgiler

uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı kelimesi ile ilgili örnek cümle veya ek bilgi bulunamadı. Sözlüğü geliştirmek için lütfen uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı kelimesi ile ilgili bildiklerinizi yazınız.

Sizde içinde uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı kelimesi geçen bir şeyler yazar mısınız ?

Sizde içinde uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

Bu sayfa üzerinde uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı kelime anlamı gösterilmektedir. uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı nedir ? uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. uygunluk ayrım bileşik yaklaşımı kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.