Yiğit Bulut Kimdir ?

Yiğit Bulut Biyografisi

Yiğit Bulut Kimdir ? Biyografisi, Hayatı, Eşi, Nereli, Kaç Yaşında, Öldü mü ?

Yiğit Bulut : Yiğit Bulut Başbakanlık Başdanışmanı
Kanal 24 Genel Yayın Yönetmeni
yazar
1972 yılında doğdu. Galatasaray Lisesi ve Bilkent Üniversitesi’nden mezun oldu. Sorbonne Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptı. İngilizce ve Fransızca konuştuğu diller arasındadır. CNN Türk'te ekonomi yorumcusuluğu yaptı. Parametre ve Finans Analiz programlarının yapımcısı ve sunucusu oldu. Vatan, Referans ve Haber Türk gazetelerinde köşe yazarlığı, Haber Türk Tv Genel Yayın Müdürlüğü yaptı. Ocak 2012'de Başbakanlık başdanışmanlığına atandı. Haziran 2012'de Kanal 24 Genel Yayın Yönetmeni oldu.
HABER
Başbakanlık Başdanışmanı oldu
12 Ocak 2012
Habertürk TV eski Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut, ekonomi ve özelleştirme konularından sorumlu olarak görev yapacak.
HABER
Bulut 24'ün başına getirildi
1 Haziran 2012

Star Medya Grubu'ndan yapılan açıklamada 24 televizyonunun Genel Yayın Yönetmeni olarak Yiğit Bulut'un atandığı bildirildi: "Grubumuza bağlı 24 televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Sayın Akif Beki yeni bir proje için görevinden ayrılmıştır. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Sayın Yiğit Bulut 24 televizyonu Genel Yayın Yönetmeni olarak bugünden itibaren (1 Haziran 2012) görevine başlamıştır. Sayın Yiğit Bulut'a da üstlendiği yeni görevden dolayı başarılar dileriz. Kamuoyuna duyururuz."HABER
Yiğit Bulut, Başbakan Erdoğan'ın Başdanışmanı oldu
9 Temmuz 2013
Habertürk TV eski genel yayın yönetmeni ve 1 yılı aşkın bir süredir 24 TV Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdüren Yiğit Bulut Başbakanlık Başdanışmanı oldu.

Bu bilgi faydalı oldu mu ?

 

Yiğit Bulut Özgeçmişi

Yiğit Bulut Hayatı

Sizde Yiğit Bulut ile ilgili bildiklerinizi paylaşır mısınız ?

Yiğit Bulut biyografisi 35 defa okunmuştur. [5545]