hares kelime anlamı hares nedir hares ne demek hares sözlük anlamı hares

Kelime Anlamı Nedir ? Ne Demek ?

Dilsizlik, ebkemiyyet Bir cins dalgalı kuma Menengiç Bazı nesne, canlı, göz vb.nde dalgalanır gibi görünen parlak çizgiler, meneviş, dalgır:"Uskumrunun hareleri daha sık, gözleri küçük, oysa kolyozun hem hareleri daha taraklı, hem gözleri daha patlak." O. Rifat. Üzerinde dalgalı çizgiler bulunan kumaş. Çok sert taş, mermer f. Kaya, sert taş hara meneviş Sert taş, kaya Bir yüzeyde renk dalgalanması sonucu görülen parlaklık Bazı nesne, canlı, göz vb.nde dalgalanır gibi görünen parlak çizgiler, meneviş, dalgır Üzerinde dalgalı çizgiler bulunan kumaş Çok sert taş, mermer Dalgalı, çizgili kumaş Kimi eşya üzerinde dalgalanır gibi görünen parlak çizgiler, dalgır, meneviş

Kelime Dili

hares kelimesi Türkçe bir kelimedir.

Örnek Cümleler ve Ek Bilgiler

hares kelimesi ile ilgili örnek cümle veya ek bilgi bulunamadı. Sözlüğü geliştirmek için lütfen hares kelimesi ile ilgili bildiklerinizi yazınız.

Sizde içinde hares kelimesi geçen bir şeyler yazar mısınız ?

Sizde içinde hares kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

Benzer Kelimeler

haresiz
Bu sayfa üzerinde hares kelime anlamı gösterilmektedir. hares nedir ? hares ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. hares kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.